Зателефонувати?
Вам зателефонувати?
Номер телефону:
+38 (097) 026 67 67
+38 (044) 599 60 04
euroosvita.info@gmail.com
Skype: euroosvita.ua

Новини

Люблінська Політехніка запрошує на навчання

У пропозиції Програми Європейська Освіта з'явився Державний університет "Люблінська Політехніка", - один з найвідоміших і найстаріших польських технічних навчальних закладів, що пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі за 16 технічними напрямками, що об'єднують понад 50 спеціальностей.

В липні 2011 року, в Любліні (Польща) відбулася ділова зустріч між представниками Програми "Європейська Освіта" та керівництвом Політехніки, результатом якої стало підписання угоди про співпрацю. Програма отримала делиговані повноваження представляти ВНЗ на території України та за її межами з правами приймальної комісії. Тепер кожен з Вас має можливість поступити до Люблінської Політехніки за співбесідою в київському офісі Програми.

Люблінська Політехніка була заснована 1953 року з ініціативи інженерів та науковців. На даний момент Політехніка складається з 6 факультетів, 16 напрямків та понад 50 спеціальностей:

  • Факультет Механіки
  • Факультет Електротехніки та Інформатики
  • Факультет Будівництва та Архітектури
  • Факультет Інженерії навколишнього середовища
  • Факультет Основ техніки
  • Факультет Менеджменту

Університет знаходиться в центрі Любліна, усі навчальні корпуси, спортивні бази, бібліотека, гуртожитки та їдальня розташовані в одному місті. Гуртожитки включають в себе 3-х місні кімнати, окремі кімнати для подружжя  з вартістю проживання приблизно 900 грн./місяць та постійний доступ до Інтернету. Політехніка має велику кількість студентських спілок та організацій. Тут є можливість записатися в хор, різні танцювальні секції та музичні гуртки, користуватися сучасною спортивною базою, футбольними полями, тенісними кортами та великою кількістю спортивних секцій.

Вивчення іноземних мов при Університеті  є акредитованим в закордонних екзаменаційних осередках, між іншим в Лондоні та Принстоні, що дає можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови.

 

Щоб стати студентом Люблінської Політехніки, зробіть перший крок, - заповніть Анкету абітурієнта.